KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13073079
nr 1307 3079
Olle Droppen Eriksson
(f. 1939), Sverige
Oljemålning, "Vårmorgon". Signerad. Olja på duk, 91x72 cm
Utrop:
2.600 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 17 februari 2020
kl 20:23:42
16/2 21:06:59
Olle Droppen Eriksson
Läs mer om Olle Droppen Eriksson